Кошик
11 відгуків
Экспресс-Деталь
+380 (66) 805-31-35
+380 (97) 013-34-74

Зчеплення ЮМЗ Д-65

1 2 ... 4

Зчеплення ЮМЗ Д-65 та його функції

Популярності сучасного трактора серії ЮМЗ сприяють високі експлуатаційні характеристики і широка сфера застосування. Трактор ЮМЗ затребуваний при проведенні робіт у сільськогосподарській і будівельній галузях, для виконання транспортувальних завдань. Для ефективної і тривалої експлуатації агрегату потрібне проведення планового ремонту. Особлива увага приділяється профілактиці і ремонту зчеплення в тракторах ЮМЗ. Так як зчеплення ЮМЗ Д-65 сприяє безударному перемикання швидкостей, плавному руху і компенсує вібрації і навантаження при різких змінах в режимі роботи спецтехніки. Для підтримки робочого стану трактора необхідно мати запчастини для профілактичного або аварійного ремонту зчеплення ЮМЗ Д-65.

Де купити запчастини для зчеплення ЮМЗ Д–65

Компанія «Експрес-Деталь» є прямим постачальником якісних запасних частин для зчеплення ЮМЗ Д-65 від виробника. Наш інтернет-магазин пропонує повний асортимент оригінальних запчастин, необхідних для ремонту зчеплення трактора ЮМЗ виробництва ЮМЗ. Через сайт компанії є можливість вибрати і купити необхідну деталь за оптимальною ціною. В онлайн-каталозі представлені запчастини для вузла зчеплення ЮМЗ Д–65:

  •  натискний Диск муфти зчеплення.
  •  Диск зчеплення на кульках.
  •  Диск опорний корзини зчеплення.
  •  Різновиди віджимних важелів.
  •  Кронштейн вижимного підшипника.
  •  Повний ремонтний комплект корзини зчеплення та інші.

Наші кваліфіковані менеджери при необхідності нададуть допомогу в підборі необхідної вам запасної частини. Фахівці компанії «Експрес-Деталь» допоможуть придбати та оформити доставку запчастини для зчеплення ЮМЗ Д–65 зручним для вас способом.